Föreningsshop 2021
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Bollnäs GIF Fotbollsförening
Fotboll

Kontakt

Bollnäs GIF FF

Frelugavägen 2

821 30 Bollnäs

070-211 40 13

kansli@bollnasfotboll.se

Bankgiro: 953-4603

Swish: 1235021878

Organisationsnummer: 886500-9511

Föreningsnummer: 27544-15



Kansli

Berit Persson

Kanslist

070-211 40 13

kansli@bollnasfotboll.se

 

Styrelsen

Kenneth Carlsson
Ordförande
070-341 96 67
hffkc@hotmail.com
Micke Henriksson
Vice ordförande
070-326 20 83
michael.henriksson@supermarket.ica.se
Tony Croon
Ekonomiansvarig
070-672 03 80
tonycroon@hotmail.com
Pontus Westh
Ledamot
070-6779783
Pontus.westh@helsingenet.com
Kirsi Löfström
Ledamot
070-6275434
kirsilofstrom@hotmail.com
Josefin Andersson
Ledamot/ungdomsansvarig flickor
070-6220012
jozzan9@hotmail.com
Reine Wennstig
Ledamot
070-5693904
villawennstig@telia.com
Johan Sköld
Ledamot
070-3810482
Johan__skold1993@hotmail.com
Roland Cedergren
Ledamot
070-2068467
roland.cedergren@hotmail.com

 


 

Adjungerade

 

Peter Persson
Adjungerad/ungdomsansvarig pojkar
070-3934424

Melinda Dalin

Sekreterare

072-204 10 18

melinda.dalin@gmail.com

Peter Edlund 
Adjungerad
070678 52 16
peter__edlund@hotmail.com
Gustav Häggeborg
Adjungerad
073-066 98 15
filzur@hotmail.com




Valberedning

Peter Edlund (ordf.)

070-678 52 16

peter_edlund@hotmail.com


Gustav Häggeborg

073-066 98 15

filzur@hotmail.com


Melinda Dalin

072-204 10 18

melinda.dalin@gmail.com


Barn- och ungdomsansvarig Flickor

Josefin Andersson

070-622 00 12
jozzan9@hotmail.com

 

Barn- och ungdomsansvarig Pojkar

Peter Persson

070-393 44 24

bowlplumber@gmail.com



Senioransvarig Dam

Peter Hägg

070-2010147

peter.hagg@svenskafonster.se


Senioransvarig Herr

Peter Edlund 

070-678 52 16

peter_edlund@hotmail.com


Gustav Häggeborg

073-066 98 15

filzur@hotmail.com

 

Domaransvarig 

Jonas Persson

070-003 77 76

jpersson02@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

För lagens kontaktpersoner se deras respektive hemsida.







 
Våra sponsorer